Wella pianka koloryzująca czarna Gradual Tone Black

Stan magazynowy:
1 out of 3

brutto: 44.99 zł
netto: 36.58

Stawka VAT: 23%


Pianka koloryzująca krok po kroku przywraca włosom ich naturalny odcień czerni. Działa nawet na włosach, które są w 70% siwe. Specjalnie opracowana technologia przeciwdziałająca starzeniu się, z witaminą C i pigmentami tlenowymi, pielęgnuje włosy podczas procesu koloryzacji.


Hypoalergiczność potwierdzona dermatologicznie.


Sposób użycia: Założyć rękawiczki ochronne, Piankę wstrząsnąć i wycisnąć na specjalną szczoteczkę trzymając opakowanie pionowo w dół. Za pomocą szczoteczki nakładać na włosy suche lub umyte i osuszone ręcznikiem. Zapewnia to nieskomplikowane i równomierne rozłożenie pianki we włosach.

Pozostawić na włosach przez 5 min (dla osiągnięcia intensywniejszego efektu przy pierwszym stosowaniu można pozostawić piankę na maksimum 10 min). Pianka początkowo jest w białym kolorze, a następnie pod wpływem tlenu z powietrza stopniowo ciemnieje. W przypadku dostania się pianki na ubranie lub skórę natychmiast spłukać wodą.

Po 5 minutach dodać niewielką ilość wody i wmasować preparat we włosy aż do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą do momentu, kiedy będzie ona czysta i klarowna. Następnie umyć włosy załączonym szamponem SP Sensitive Shampoo. Układać jak zwykle.


W skład opakowania wchodzą:

  • pianka koloryzująca 60 ml
  • szampon Sensitive 30 ml
  • szczoteczka do nakładania pianki
  • rękawiczki ochronne

Rodzaj: koloryzacja

Inne z tej serii